Bilişim Teknolojisi
Burak DEMİRTÜRK

----HOŞGELDİNİZ------
Bilişim Teknolojisi
Burak DEMİRTÜRK

----HOŞGELDİNİZ------
Bilişim Teknolojisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bilişim Teknolojisi

Bilişim teknoloji alanı tanıtımı ( Burak DEMİRTÜRK)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» VMwareWorkstation Full İndir
Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 1:04 am tarafından BAYBORA

» Cpuid HWMonitör ve CPU-Z
Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 12:55 am tarafından BAYBORA

» windows medıa player 12 ing ama güzel
Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 12:45 am tarafından BAYBORA

» AIMP Classic 2.61.570
Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 4:40 pm tarafından €mine

» VirtualDub 1.9.9
Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 4:12 pm tarafından €mine

» AirSnare 1.5
Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 4:00 pm tarafından €mine

» FileZilla 3.3.3 RC 1
Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 3:57 pm tarafından €mine

» Driver magician indir & özeLLikLeri
Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 9:49 am tarafından öSqé

» unLocker inDir
Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 9:43 am tarafından öSqé

En iyi yollayıcılar
tolga_yinanc (332)
Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Vote_lcapPhp Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Voting_barPhp Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Vote_rcap 
The Dualion (300)
Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Vote_lcapPhp Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Voting_barPhp Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Vote_rcap 
bhrcn (195)
K3riM3 (116)
starkey (94)
digitalpeach (85)
erhan41 (77)
HoLLy (65)
umit (59)
pisikopatyazar (53)

Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Empty
MesajKonu: Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey)   Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey) Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 4:14 pm

Php & Mysql Ileri duzey gorsel konu anlatimi. Sitemizde asagida bulunan linkte daha once yayinlanan Php & Mysql Baslangic ve orta seviye gorsel egitim setinin devamidir.

Baslangic ve Orta seviye anlatim Link`i : http://egitim.nl/php-mysql-gorsel-egitim-seti/

Infinity firmasi tarafindan hazirlanmis olan bu gorsel egitim setini kesinlikle kacirmayin.

Toplam boyutu: 51 mb ousmaktadir.
Gorsel egitim seti 22 konu basligi asagida gorebilirsiniz.

Konu basliklari:
Veritabanı Bağlantısı Oluşturmak
Veritabanında Sorgulama Yapmak
İçerik Yönetim Sistemi Oluşturmak
Veritabanı Yapısını Oluşturmak
Veritabanı İlişkilerini Yapılandırmak
Çalışma Klasörünü Belirlemek
Stil Şablonlarıyla Çalışmak
Ortak Fonksiyonları Tanımlamak
Veritabanı Bağlantısını Düzenlemek
Menü Seçeneklerini Düzenlemek
Kod Yapısını Düzenlemek
Menü Bağlantılarını Düzenlemek
Bağlantı Değişkenlerini Düzenlemek
Bağlantıları Biçimlendirmek
Menüyü Kullanmak
Menüyü Düzenlemek
Görülebilirlik Düzenlemelerini Yapmak
Değişkenleri Yapılandırmak
Metin Dönüştürme Düzenlemelerini Yapmak
Oturum Açma Düzenlemelerini Yapmak
Oturum Sonlandırma Düzenlemesini Yapmak
Formların Güvenliğini Sağlamak

Link:
http://rapidshare.com/files/204162910/webdersleri2.iso

Kaynak
www.chip.com.tr
http://bilisim41.hareketforum.com

Php Ve Mysql gorsel dersleri (İleri Düzey)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» joomla görsel eğitim dersleri
» Mysql -Görsel Egitim Seti
» HTmL Dili Açıklamaları
» MySQL Nedir?
» Windows Server 2003 Dersleri